Hodowla Kotki Kocury Kocieta Galeria Aktualności O Ragdollach Kontakt

Mamy kocięta!

 

Serdecznie witam na stronie hodowli kotów rasy RAGDOLL

Hodowla została zarejestrowana 8.02.2012 r. pod numerem 8730. Jesteśmy członkami PFA należącej do FIFe jednej z największych i najstarszych organizacji skupiających miłośników i hodowców kotów rasowych. Kotkami opiekuje się lekarz weterynarii Małgorzata Piekut - Ginvet Ochockie Centrum Weterynaryjne Warszawa ul. Grójecka 118.

Ragdolle urzekły mnie swą niezwykłą urodą, przepięknym niebieskim spojrzeniem, miłym charakterem i zrównoważonym temperamentem. I tak po 6-ciu miesiącach oczekiwania w listopadzie 2011 roku zamieszkały wraz ze mną, moja córką, psem rasy CTR dwie wspaniałe koteczki; Amanda i Coco, zaś pół roku póżniej dotarła do nas prześliczna Filia. Wszystkie trzy koteczki pochodzą z hodowli AMELEONY od pani Karoliny Światły-Chojnackiej.

"Moje Laleczki" to prawdziwie domowa hodowla, a co za tym idzie, koty traktowane są jak członkowie rodziny. Zarówno psy jak i koty to moja wielka pasja. Opieka nad nimi sprawia mi wiele radości. Stale pogłębiam wiedzę na ich temat. Szczególna uwagę zwracam na socjalizację zwierząt i bliski kontakt z człowiekiem. Mam nadzieję, że moja hodowla będzie dobrze się rozwijać zachowując kameralny, rodzinny charakter.

Bo koty są dobre na wszystko.
Na wszystko, co życie nam niesie.
Bo koty to czułość i bliskość
na wiosnę, na lato, na jesień.

 Hodowla kotów Ragdoll "Moje Laleczki" Ewa Rówienicz | tel. 884 788 081 Projekt i wykonanie ActivePC